У Вінниці відбулися спортивні змагання з віджимання від підлоги серед юнаків та присідання серед дівчат. Результати вражають

Ви є тут

Андрій Бородій

Як повідомляє Вінниця з посиланням на Vlasno, 22 травня 2018 року у Вінниці відбулися спортивні змагання, які проходили у вигляді турніру з віджимання від підлоги серед юнаків та турніру з присідання серед дівчат. Участь у змагання приймали студенти.

Захід, що відбувався на набережній «Рошен», зібрав близько 100 учасників, а також значну кількість вболівальників та глядачів.

Спершу відбувся турнір серед юнаків. Для учасників провели інструктаж та розминку.

Суддею змагань став Майстер спорту України з повноконтактного карате та Майстер спорту з рукопашного бою Ярослав Юргілевич. Він слідкував за технікою виконання віджимань.

У ході змагання учасники сходили з дистанції і до 100 віджимань залишилося лише троє юнаків. Рекордом змагань стало 115 віджимань, які зміг виконати студент Вінницького державного педагогічного університету Владислав Савостьяненко. Друге місце зайняв Денис Іткулов, з результатом 113 віджимань. На третьому місці опинився Максим Древицький, який віджався 110 разів.

Після цього турніру розпочалися змагання серед дівчат. Суддею на змаганнях стала тренер-реабілітолог Олександра Пасічник.

Дівчати присідали підходами по 100 разів. Після кожного учасниці мали можливість відпочити протягом однієї хвилини, випити води та розтерти м’язи.

В результаті змагань перше місце виборола студентка Вінницького технічного коледжу Вероніка Мусійчук, яка присіла 1000 разів. Другий результат, у 952 рази, показала Дарина Тартак. На третьому місці з результатом 750 присідань опинилася Яна Вержожук.

Учасники змагань отримали грамоти, переможців нагородили дипломами та медалями, а також подарували сертифікати на заняття у тренажерному залі.

Організатором спортивного заходу став відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради спільно з Вінницькою молодіжною радою та КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».